8 lipca

1. Dziś w amfiteatrze OSP Rogoźno od godz. 15.00 – odbędzie się festyn na  rzecz i z udziałem uczestników wczasorekolekcji, na który serdecznie zapraszamy. Podczas festynu odbędzie się losowanie fantów, do których losy są rozprowadzane przez uczestników wczasorekolekcji po każdej mszy świętej w cenie 3 złotych za jeden.
  2. W okresie wakacyjnym – tj. w lipcu i sierpniu – Msze św. na wioskach są odprawiane w niedziele: w Tarnowie
    o godz. 8.45, a w Gościejewie o godz. 17.00.
  3. W środę przypada druga środa miesiąca – zapraszamy do wspólnej modlitwy na Apel przy grocie na godz. 21.00.
  4. Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Rogoźno wyrusza jako część tzw. grupy Pomarańczowej, której patronuje św. Stanisław Kostka i modlitwa w intencji dzieci i młodych. . Zapisy za pośrednictwem strony internetowej www.ppag.pl
    W najbliższą sobotę 14 lipca po wieczornej mszy świętej, o godzinie 19:30 odbędzie się spotkanie organizacyjne
    z przewodnikiem pielgrzymki.
  5. Przypominamy o konieczności regulowania rezerwacji intencji mszalnych w terminie dwóch tygodni przed datą zarezerwowanej mszy.
  6. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Z naszej parafii Pan powołał do siebie śp. Jadwigę Ratuszniak, Janinę Lijewską, Bożenę Sierakowską i Jakuba Larek. Wieczny odpoczynek…

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.