XI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu dzieci i młodzież zakończą kolejny rok nauki. Mamy nadzieje, że każdy podziękuje Panu Bogu za miniony czas i poprosi Go o dar bezpiecznych wakacji. Uczniowie ze Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych podziękują Panu Bogu za miniony rok nauki w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15.
  2. W piątek – 22 czerwca po wieczornej Mszy św., odbędzie się spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania. Już dziś zostawiamy podpisane książeczki w zakrystii i przynosimy brakujące formularze. Spotkanie obowiązkowe.
  3. W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, osoby, które zamawiają Msze św., a nie chcieliby, żeby ich intencje były publikowane na stronie internetowej parafii, są zobowiązane do zastrzeżenia sobie tego prawa przy zamawianiu intencji mszalnej.
  4. Planowana pielgrzymka Dzieci I-komunijnych do Lichenia wyruszy w najbliższą sobotę z parkingu przed kościołem. Zbiórka o godzinie 7:15, powrót około godziny 19.00.  Prosimy wszystkich zgłoszonych o uregulowanie w zakrystii płatności i uzupełnienie numerów PESEL niezbędnych do ubezpieczenia grupy. Dzieci zabierają ze sobą alby.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

ks. Paweł Wilczewski

Wikariusz w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Wita w Rogoźnie.