X Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym miesiącu każdego dnia po wieczornej Mszy św. nabożeństwo czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
  2. Spotkanie przedstawicieli Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się w najbliższy wtorek, po wieczornej Mszy św. w plebanii.
  3. W środę przeżyjemy w naszej wspólnocie parafialnej Dzień Chorych. Na Mszy św. o godz. 9.00 będzie możliwość przyjęcia Sakramentu chorych. Bardzo prosimy o pomoc w dotarciu na tę Mszę św. starszym i chorym. W tym tygodniu przypada druga środa miesiąca – zapraszamy na Apel przy grocie o godz. 21.00.
  4. W piątek 15 czerwca przypada nasz ODPUST PARAFIALNY  ku czci św. Wita. Mszę św. odpustową o godz. 18.30 odprawi ks. Michał Pawlak – syn naszej parafii. Bardzo prosimy o obsługę liturgiczną, dziewczynki o sypanie kwiatków. Będzie to jednocześnie Dzień Kongregacji naszego Rogozińskiego Dekanatu.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się uroczyste przyjęcie kandydatów na ministrantów. W związku z tym zapraszamy kandydatów i ministrantów na zbiórkę w środę po wieczornej mszy świętej.
  6. Ksiądz Paweł przypomina kandydatom do bierzmowania o niezwłocznym oddaniu formularzy, które były rozdawane przy okazji ostatniego spotkania formacyjnego.

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.