Rusza w diecezji Grupa Rozeznawania Powołania

Osobom poszukującym swojego powołania w wieku od 18 do 35 lat proponujemy grupę rozeznawania, która będzie się spotykać raz w miesiącu w Pobiedziskach na rozważaniu Słowa Bożego, poznawaniu narzędzi rozeznawania duchowego i podejmowania decyzji, warsztatach poznawania siebie i dzieleniu życiem. Dodatkowo proponujemy pomoc kierownika duchowego przez cały czas formacji. Kobietom będą towarzyszyć siostry a mężczyznom księża.

Spotkania będą trwały od października do marca. Prowadzić je będą siostry Sacre Coeur.
O przyjęciu do grupy decyduje siostra prowadząca na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej. Pierwszeństwo mają osoby rozeznające powołanie. Wymagana jest deklaracja udziału we wszystkich. spotkaniach.
Terminy (zawsze są to niedziele): 7 października, 25 listopada, 16 grudnia 2018 r.; 20 stycznia, 17 lutego, 17 marca 2019 r. ;
Informacje oraz zapisy:

Pobiedziska: s. Renata Ryszkowska pobiedziska@siostry-sc.pl; kom: 608 713 103

Oraz :  www.siostry-sc.pl  oraz www.rekolekcje-sc.pl

Ks. Paweł Rybak

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.