Ewangelizacyjne Dni Młodych w Gnieźnie

Na początku lipca organizujemy Ewangelizacyjne Dni Młodych. Jako, że po raz pierwszy podejmujemy tę inicjatywę, bardzo zależy nam na dotarciu z informacją i zachętą do jak największej liczby młodych. Stąd zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie młodym informacji o organizowanych dniach.

Szczegóły:

Ewangelizacyjne – nie oznacza charyzmatyczce. Chcemy poprzez spotkania w grupach, nabożeństwa, konferencje, śpiew, zabawy integracyjne itp. przybliżać młodym sens i znaczenie wiary oraz głosić im Dobra Nowinę.
Prowadzą: ks. Paweł Rybak, siostry zakonne i klerycy

Dla kogo: młodzież: dziewczyny i chłopacy, po ukończeniu gimnazjum.

Data:  2-5 lipca 2018r. (przyjazd do godz. 16.00 – koniec czwartek, godz. 16. 00).

Miejsce: Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Gnieźnie (przy Seminarium)

Koszt: 100 zł. (koszt obejmuje opłatę za nocleg w CEF i wyżywienie)

Informacje dotyczące naszych dni znaleźć można na stronie internetowej naszego seminarium:
//www.pwsd.archidiecezja.pl/    oraz facebookPWSD w Gnieźnie

Informacje oraz zapisy:
ks. Paweł Rybak:

ks.rybak@wp.pl  lub telefon: 783 479 600

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.