IX Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziękujemy za tak liczny udział w procesji Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy i udekorowanie okien, za obsługę liturgiczną uroczystości, dziewczynkom sypiącym kwiaty, Policji i Straży Miejskiej za kierowanie ruchem. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 18.30. W czasie oktawy po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa i procesja wokół kościoła.
  2. W poniedziałek po wiczornej Mszy św. spotkanie Parafialnego Zespołu „CARITAS”. Natomiast we wtorek spotkanie P.O.A.K.
  3. W czwartek zakończymy oktawę Bożego Ciała procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła. Prosimy o przygotowanie ołtarzy.
  4. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (nie obowiązuje post). Po Mszy św. wieczornej procesja wokół kościoła i modlitwy przy figurze Serca Pana Jezusa.
  5. Przypominamy, iż 23 czerwca organizowana jest pielgrzymka dziękczynna dzieci I – komunijnych do Lichenia. Chęć udziału prosimy potwierdzić zapisem w zakrystii, wpłacając 40 zł i podając nr PESEL.
  6. Z uwagi na malejącą ilość powołań do kapłaństwa, życia konsekrowanego w naszym kraju, od dzisiejszej niedzieli po każdej Mszy św. niedzielnej, odmawiać będziemy stosowną modlitwę, by nigdy nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny.
  7. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  8. Z parafii Pan powołał śp. Wiktorię Glapka. Wieczną radość…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.