1 października 2017

Przygotowanie do Bierzmowania

Lista kandydatów klas III i II młodzieży przygotowujących się do sakramentu bierzmowania
2018 i 2019.

Uwaga! Jeśli nie odnalazłeś(aś) siebie (bądź Twoje dane są błędne) pilnie skontaktuj się z ks. Pawłem albo wypełnij formularz dostępny poniżej 😉

LINK DO FORMULARZA

Dane personalne klasa Szkoła
Andrzejewska Zuzanna 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Antoniewicz Maciej 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Antoniewicz Weronika 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Bączkowski Miłosz 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Bierła Dominika 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Borzymowski Patryk 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Brzuszczak Kamil 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Budzińska Joanna 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Budzińśka Marta 6 Rogoźno
Bukowska Roksana 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Bykowski Patryk 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Chamielec Marcin 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Dąbkiewicz Oliwier 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Dąbrowski Jakub 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Feliksiak Anna 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Fiedor Julia 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Frost Zuzanna 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Gacek Karina 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Garguliński Grzegorz 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Gomulec Kacper 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Gomulec Magdalena 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Górkiewicz Martyna 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Górzna Amelia 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Górzna Natalia 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Grabowski Bartosz 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Gruszczyńska Weronika 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Gruszka Milena 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Hampel Aleksandra 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Hampel Justyna 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Ibsz Natalia 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Jakubiak Kevin 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Janka Zuzanna 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Jarmolińska Kinga 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Jessa Gabriela 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Jessa Katarzyna 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Jęśko Norbert 3 Szkoła Podstawowa w Parkowie
Kaszewska Weronika 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Kinga Złoch 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Kissmann Mateusz 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Klińska Anna 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Knap Edyta 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Kowalska Weronika 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Krolczyk Filip 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Krzysztofiak Patryk 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Landowska Nadia 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Lichota Dominika 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Logaciuk Zofia 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Lück Mikołaj 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Magdziarz Martyna 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Majewski Kacper 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Majik Klaudia 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Małachowski Dominik 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Małachowski Norbert 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Matoga Bartosz 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Matuszak Kaja 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Mazur Wiktoria 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Mroczyńska Anna 2 Wągrowiec
Nadworna Michalina 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Ortyl Zuzanna 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Ostański Michał 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Pierwoła Katarzyna 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Pilarska Weronika 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Piłat Zuzanna 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Proch Julia 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Ratajczak Martyna 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Ratajczak Sonia 3 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Ratajczak Weronika 3 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Rohde Nikolas 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Rosół Kaja 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Rosół Wiktoria 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Rozmiarek Zuzanna 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Różańska Sandra 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Rumatowski Kacper 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Sierakowski Kajetan 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Sierzchuła Kacper 3 Kowanówko
Skiba Lukasz 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Skowroński Sergiusz 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Skrzępka Dominika 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Skrzypkowiak Szymon 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie
Staszewska Marta 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Szafrańska Michalina 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Szalczyńska Aleksandra 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Szejnert Gabriela 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Szlas Katarzyna 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Szymkowiak Iga 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Świątek Natalia 3 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Tyma Kornelia 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Wasila Paulina 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Wiktoria Laskowska 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Witt Wiktoria 2 Gimnazjum im. Przemysła II w Rogoźnie
Wodnicki Jakub 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Wołczyńska Angelika 2 Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Gościejewie
Wyrwas Mikołaj 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Wysocki Michał 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Zielińska Alicja 2 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Złoch Marcel 3 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie
Zwoliński Norbert 2 Gimnazjum nr 1 im. Mazurka Dąbrowskiego w Rogoźnie

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close