Wniebowstąpienia Pańskiego – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Obchodzimy dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dziękujmy Bogu za to, że mimo naszych upadków, zawsze jest nam gotów przebaczyć i ofiarować nam miejsce w niebie przygotowane dla nas przez naszego Zbawiciela.
  2. Z naszej parafii 2 czerwca organizujemy wyjazd na Lednicę. Zapisy w zakrystii. Koszt wyjazdu – 30 zł. Szczegóły u ks. Pawła.
  3. Ukazała się niezwykła książka o naszym dekanacie zawierająca informacje o wszystkich siedmiu parafiach. Dziś, po Mszach św. jest możliwość nabyć tę książkę w cenie 25 zł
  4. Za tydzień przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Doroczna Uroczystość Odpustowa w naszej sąsiedniej parafii pw. Ducha Świętego.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.