III Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Biblijną. Od dziś rozpoczynamy kolejny Tydzień Biblijny.
  2. W najbliższą środę w kaplicy na naszym parafialnym cmentarzu o godz. 12.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji sybiraków. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Od poniedziałku ruszają prace zakładania chodników na naszym cmentarzu parafialnym. W tym roku zaplanowane jest położenie 600 m2 kostki. W następnych latach będziemy kontynuować te prace.
  4. W przyszłą niedziele gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej Misjonarza ze zgromadzenia Św. Rodziny. Będzie możliwość zasilić grono A.D.Ś. przy naszej parafii. Zapisy po każdej Mszy św. przed kościołem. Będzie też możliwość zaopatrzenia się w modlitewniki.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jana Pilarskiego i Czesława Michalskiego. Wieczny odpoczynek….