III Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.
  2. Od poniedziałku w naszej parafii rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i Młodzieży.
  3. W najbliższy piątek i sobotę w sklepach: Lewiatan i Biedronkach zostanie przeprowadzona zbiórka żywności dla osób starszych, samotnych i schorowanych. CARITAS za wszystkie zebrane produkty dziękuje.
  4. Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię św., odbędzie się w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 11.15.
  5. Zbiórka ministrantów odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
  6. Jutro – w poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie „CARITASU”, natomiast we wtorek spotkanie P.O.A.K.
  7. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał + Kazimierza Bukowskiego. Wieczną radość…..