II Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po których Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.
  2. W każdą Niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 11.15, w salce katechetycznej odbywa się Kurs Przedmałżeński – zapraszamy.
  3. Zapraszamy na spotkanie przedstawicieli Parafialnej Rady Ekonomicznej, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek po wieczornej Mszy św.
  4. Przeżywamy dziś niedzielę Ad Gentes, czyli Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Zbieramy dowolne ofiary do puszek dla misjonarzy.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca, okazja do spowiedzi od godz.16.00, o godz. 16.30 Msza św. a po niej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W sobotę – 3 marca w godzinach rannych odwiedzimy starszych i chorych z posługą sakramentalną.
  7. Odbiór alb pierwszokomunijnych w sobotę – 3 marca. Na godz. 19.00 do salek zapraszamy dziewczynki, natomiast chłopców na godz. 19.30.
  8. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał: śp. Halinę Błachowicz i Franciszka Mizerę. Ich i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…….