VI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

 

  1. Od najbliższej środy rozpoczynamy kolejny Okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.30. Natomiast w Tarnowie o godz. 16.00 a w Gościejewie o godz. 17.00.
  2. W środę Popielcową rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii. Na wszystkich Mszach św. naukę wprowadzającą do jak najlepszego przeżycia okresu Wielkiego Postu wygłosi Andrzej Januchowski, proboszcz parafii w Modliszewku. Rekolekcje potrwają do I Niedzieli Wielkiego Postu.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po którym Msza św. wieczorna, zamiast o godz. 18.30. Kazania Pasyjne w tym roku głosić będzie mgr Bogusław Krzemiński – prefekt z parafii Ducha Świętego. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.
  4. W każdą Niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 11.15, w salce katechetycznej odbywać się będzie Kurs Przedmałżeński dla par zamierzających zawrzeć sakramentalny związek małżeński – zapraszamy.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał  śp. Mariannę Surdyk i Marię Chmie-  lewską.  Ich duszę i dusze naszych bliskich zmarłych polećmy teraz Bożemu Miłosierdziu…