II Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W poniedziałek 22 stycznia przypada 14-ta rocznica śmierci ks. kan. Edmunda Ławniczaka. Zapraszamy w tym dniu na godz. 7.00, na Mszę św. w jego intencji.
  2. Dziękujemy za zorganizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za ofiarowane posiłki, za składane ofiary i nadal spływające daniny diecezjalne. W czasie trwania kolędy biuro parafialne jest nieczynne. W losowych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny, lub kontakt bezpośrednio po Mszy św. rannej.
  3. Ogłaszamy, że intencje mszalne ze środy wieczora będą odprawione w sobotę wieczór.
  4. Do Rogoźna trafił ogólnopolski program NOMED-AF, czyli nieinwazyjne monitorowanie migotania przedsionków, prowadzony przez KARDIO-MED. SILESIA i GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY. Wylosowano reprezentatywną grupę mieszkańców powyżej 65 roku życia, by ocenić ich pracę serca i stan zdrowia. Do wybranych osób trafią indywidualne zaproszenia. Zachęcamy do udziału w bezpłatnym badaniu.
  5. W przyszłą niedzielę tj. 22 stycznia na Sumie gościć będziemy Rogoziński Chór Kameralny przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół L O im. Przemysława II.
  6. Z naszej parafii Pan powołał śp. Daniela Bosiackiego i Marka Hopa. Wieczną radość…
  7. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close