NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny. Porządek Mszy św. – jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  2. proboszcz Przemysław Franek zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie się 27 stycznia 2018 r. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  3. Jutro przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Wszystkim składamy z serca płynące życzenia z okazji Nowego Roku.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. Chorych w tym miesiącu odwiedzimy wyjątkowo w drugą sobotę miesziąca tj. 13 stycznia w godzinach rannych.
  5. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. wg porządku niedzielnego. Członkowie Caritasu rozprowadzać będą kadzidło i kredę, które poświęcimy podczas każdej Mszy św., natomiast ofiary zbierane do puszek, przeznaczone będą na pomoc misjonarzom. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 towarzyszyć nam będzie Orkiestra Dęta Rogozińskiego Domu Kultury.
  6. W przyszłą niedzielę wspominamy Chrzest Pański. W tym dniu w szczególny sposób podziękujmy Bogu za naszych rodziców i chrzestnych, którzy wprowadzili nas do Kościoła i nauczyli nas w nim żyć. To druga niedziela miesiąca – składka inwestycyjna.
  7. Dziękujemy za dotychczasowe organizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za poczęstunki, za składane ofiary, które w tym roku przeznaczymy na chodnik na naszym cmentarzu . W czasie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, w środy o godz. 9.00 natomiast biuro parafialne będzie czynne tylko w środy przed południem. W losowych wypadkach prosimy o kontakt po Mszy św. rannej.
  8. Program odwiedzin duszpasterskich na kolejny tydzień przedstawia się następująco: /program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń/
  9. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Janina Małek. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close