IV Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

  1. Świece „Caritas”, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem. Natomiast opłatki można nabyć w zakrystii.
  2. W dzisiejszą niedzielę  z uwagi na przypadającą Wigilię Bożego Narodzenia, nie będzie Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do tradycyjnie polskiego przeżywania wigilii, czyli do zachowania postu. Pasterka w Gościejewie i Tarnowie o godz. 22.00, natomiast w Rogoźnie, tradycyjnie o północy. Pamiętajmy o osobach starszych i samotnych. Zróbmy wszystko, aby w parafii nie było nikogo, kto będzie wigilijny wieczór przeżywał samotnie. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  3. Za choinki do naszej świątyni, słodycze dla dzieci na zakończenie rorat, ustrojenie złóbka i choinek, za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Marię Kenczyńską i Barbarę Baczyńską. Wieczny odpoczynek…

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close