III Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

 1. W poniedziałki, środy i piątki wieczorem Msze św. RORATY, na które szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
 2. Spowiedź adwentowa w naszej parafii z udziałem zaproszonych spowiedników jutro, w poniedziałek 18 grudnia, przed południem: w godz. 10.30 – 12.00, natomiast po południu  od 15.30 – 17.00 i wieczorem od godz. 20.00 – 21.30.
 3. Spowiedź Adwentowa na wioskach w przyszłą niedzielę: w Tarnowie przed a w Goście-   jewie, po Mszy św.
 4. Świece „Caritas”, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem.
 5. Opłatki można nabywać w zakrystii lub w Biurze Parafialnym w czasie urzędowania.
 6. Spotkanie wigilijne chóru dziecięcego w sobotę o godz. 10.00.
 7. Przedkolędowa zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 12.30.
 8. W sobotę – 23 grudnia, w godzinach rannych odwiedzimy srarszych i chorych parafian     ze spowiedzią adwentową – prosimy o zgłaszanie ich w tym tygodniu.
 9. Ks. Paweł zaprasza młodzież bierzmowaną oraz chętnych do pomocy przy żłóbku i ubieraniu choinek we wtorek po wieczornej mszy świętej.
 10. W przyszłą niedzielę z uwagi na przypadającą Wigilię Bożego Narodzenia, nie będzie Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do tradycyjnie polskiego przeżywania wigilii, czyli do zachowania postu. Pasterka w Gościejewie i Tarnowie o godz. 22.00, natomiast w Rogoźnie, tradycyjnie o północy. Pamiętajmy o osobach starszych i samotnych. Zróbmy wszystko, aby w parafii nie było nikogo, kto będzie wigilijny wieczór przeżywał samotnie. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
 11. Za choinki do nzszej świątyni, za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
 12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Zdzisława Szatkowskiego i Helenę Skalską. Wieczny odpoczynek…

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close