III Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

1. W poniedziałki, środy i piątki wieczorem Msze św. RORATY, na które szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież.
  2. Spowiedź adwentowa w naszej parafii z udziałem zaproszonych spowiedników jutro, w poniedziałek 18 grudnia, przed południem: w godz. 10.30 – 12.00, natomiast po południu  od 15.30 – 17.00 i wieczorem od godz. 20.00 – 21.30.
  3. Spowiedź Adwentowa na wioskach w przyszłą niedzielę: w Tarnowie przed a w Goście-   jewie, po Mszy św.
  4. Świece „Caritas”, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem.
  5. Opłatki można nabywać w zakrystii lub w Biurze Parafialnym w czasie urzędowania.
  6. Spotkanie wigilijne chóru dziecięcego w sobotę o godz. 10.00.
  7. Przedkolędowa zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 12.30.
  8. W sobotę – 23 grudnia, w godzinach rannych odwiedzimy srarszych i chorych parafian     ze spowiedzią adwentową – prosimy o zgłaszanie ich w tym tygodniu.
  9. Ks. Paweł zaprasza młodzież bierzmowaną oraz chętnych do pomocy przy żłóbku i ubieraniu choinek we wtorek po wieczornej mszy świętej.
  10. W przyszłą niedzielę z uwagi na przypadającą Wigilię Bożego Narodzenia, nie będzie Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do tradycyjnie polskiego przeżywania wigilii, czyli do zachowania postu. Pasterka w Gościejewie i Tarnowie o godz. 22.00, natomiast w Rogoźnie, tradycyjnie o północy. Pamiętajmy o osobach starszych i samotnych. Zróbmy wszystko, aby w parafii nie było nikogo, kto będzie wigilijny wieczór przeżywał samotnie. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  11. Za choinki do nzszej świątyni, za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  12. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Zdzisława Szatkowskiego i Helenę Skalską. Wieczny odpoczynek…