II Niedziela Adwentu – 10.12.2017 – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Solidarności z Kościołami na Wschodzie. Ofiary do puszek na ten cel zbierają przedstawiciele Parafialnego Oddziału „Caritas”.
  2. W środę – 13 grudnia, w siedzibie „CARITAS” będzie wydawana żywność osobom samotnym i starszym w godz. 10.00 – 12.00 i 15.00 – 16.00.
  3. Świece „Caritas”, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem a opłatki wigilijne w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.
  4. Poświęcenie medalików dzieci pierwszokomunijnych z klas III odbędzie się w przyszłą niedzielę, 17 grudnia, na Mszy świętej o godzinie 11.15.
  5. Z uwagi na tydzień Spowiedzi Adwentowej w parafiach naszego dekanatu w najbliższy czwartek  nie będzie Kręgu Biblijnego jak również Biuro Parafialne będzie nieczynne w środę i czwartek.
  6. Już dziś pragniemy poinformować o spowiedzi adwentowej w naszej parafii z udziałem zaproszonych spowiedników, która odbędzie się w poniedziałek 18 grudnia, przed południem: w godz. 10.30 – 12.00, natomiast po południu  od 15.30 – 17.00 i wieczorem od godz. 20.00 – 21.30.
  7. Dziękujemy za wciąż spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  8. W gablocie została wywieszona lista kandydatów do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Jeśli brakuje kogokolwiek na liście prosimy o bezpośredni kontakt z ks. Pawłem.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał + Kazimierza Motykę i Władysławę Rabsch. Wieczną radość…