XXXI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św., spotkanie członków parafialnego „CARITAS”, natomiast we wtorek spotkanie P.O.A.K.
  2. W sobotę podziękujemy Panu Bogu za dar niepodległej Ojczyzny. Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 – Uroczysta Msza św. ZA OJCZYZNĘ i wieczorem o 18.30. Tego dnia o godz. 16.00 – zapraszamy na koncert pieśni patriotyczno- religijnych w wykonaniu Marty Matuszewskiej.
  1. Za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał:
    + Pawła Binkowskiego i Jana Bałasz. Ich duszę i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close