XXXI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św., spotkanie członków parafialnego „CARITAS”, natomiast we wtorek spotkanie P.O.A.K.
  2. W sobotę podziękujemy Panu Bogu za dar niepodległej Ojczyzny. Msze św. o godz.: 7.00, 10.00 – Uroczysta Msza św. ZA OJCZYZNĘ i wieczorem o 18.30. Tego dnia o godz. 16.00 – zapraszamy na koncert pieśni patriotyczno- religijnych w wykonaniu Marty Matuszewskiej.
  1. Za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  2. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał:
    + Pawła Binkowskiego i Jana Bałasz. Ich duszę i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”