Świętość = Normalność

Po roku przerwy w dekanacie Rogozińskim powróciła Noc Świętych. Cieszy frekwencja i fakt, że większość uczestników to ludzie młodzi, którzy wybrali Holyween zamiast Halloween. Hasło przewodnie  brzmiało: „Świętość = Normalność „. Wspólnej modlitwie towarzyszyły relikwie świętych: św. o. Maksymiliana Marii Kolbego, św. Małgorzaty Alacoque, św. Bartłomieja Ap., św. Stanisława, bp., św. Jana Pawła II oraz relikwie męczenników pierwszych wieków.

W dialogowanej homilii  wspólnie zastanawialiśmy się nad tajemnicą pomocników z nieba; w czym mogą nam pomóc i dlaczego świętość w dzisiejszym świecie jest tak mocno marginalizowana. Uwielbialiśmy razem Pana Boga wspólnymi nieszporami i litanią do Wszystkich Świętych. Modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia prosiliśmy Pana o nawrócenie dla wszystkich tych, którzy chlubią się swoim grzechem i deprawują innych swym życiem.

Słodki akcent zakończył spotkanie w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych.

GALERIA ZDJĘĆ

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close