Komunikaty Duszpasterskie XXVII Niedziela Zwykła Dzień Papieski 08.10.2017 r.

  1. Dzisiaj w Polsce po raz XVII-ty przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy Naprzód z Nadzieją”. Pieniądze zbierane w tym dniu przed kościołem przeznaczone są na stypendia dla ubogiej młodzieży. Z tego powodu składka inwestycyjna będzie przeprowadzona w przyszłą niedzielę. Za tydzień również będziemy zbierać do puszek CARITAS ofiary na wsparcie poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Meksyku.
  2. W sobotę przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy przed Bogiem o tych, którzy aktualnie pomagają dzieciom i młodzieży, a nam kiedyś pomagali w kształtowaniu naszego umysłu i charakteru.
  3. W środę zapraszamy na ostatni już w tym roku Apel przy grocie, o godz. 21.00.
  4. Od 2 do 6 listopada tradycyjnie modlić się będziemy na różańcu za naszych bliskich zmarłych. Nasze modlitwy mogą pomóc zmarłym w oczyszczeniu i przyśpieszyć chwilę ich ostatecznego zbawienia.
  5.  Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy za wystrój kościoła na uroczystość odpustową ku czci M.B.Różańcowej, dziękujemy służbie liturgicznej, dziewczynkom  sypiącym kwiatki oraz wszystkim zaangażowanym w przebieg uroczystości.
  6. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne,  za każdą okazaną dobroć, życzliwość i zrozumienie, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close