XXVI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Od dziś, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które każdego dnia odbywać się będą o godz. 18.00.
 2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w plebanii spotkanie członków Parafialnego Oddziału „CARITAS”.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy św. – spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
 4. W sobotę – 7 października będzie miała miejsce ogólnopolska akcja modlitewna: „Różaniec do granic”. Kto chciałby się włączyć bezpośrednio w tę modlitwę na granicy naszego kraju, może zgłosić się do par. pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, zapisy w biurze parafialnym lub po Mszach św., wyjazd sprzed kościoła o godz. 6.00, powrót w godzinach wieczornych, koszt wyjazdu40 zł, posiłek we własnym zakresie.

My modlić się będziemy w naszym kościele o godz. 18.00.

 1. Tego dnia podziękujemy Matce Bożej Różańcowej za opiekę nad naszą parafią. Mszę św. odpustową o godz. 18.30 odprawi i Słowo Boże wygłosi Ks. prefekt Stanisław Kłosin. Będzie to jednocześnie dzień Kongregacji naszego dekanatu. Bardzo prosimy o przygotowanie baldachimu i dziewczynki do sypania kwiatów.
 2. W Pierwszy Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Objazd chorych w sobotę rano.
 3. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów odbędzie się w kościele
  w piątek, 6 października po wieczornej Mszy świętej.
 4. W przyszłą niedzielę w Polsce po raz XVII-ty przeżyjemy Dzień Papieski pod   hasłem „Idźmy Naprzód z Nadzieją”. Pieniądze zbierane w tym dniu przed kościołem przeznaczone będą na stypendia dla ubogiej młodzieży. W związku z tym, składka inwestycyjna będzie przeprowadzona w trzecią niedzielę miesiąca.
 5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close