#ŚwiętoMłodych w Inowrocławiu – zabierz się z nami

Zapraszamy do wyjazdu 23 września 2017. Koszt 30 zł. Zapisy u ks. Pawła.

Plan spotkania:

11.00 – zawiązanie wspólnoty, słowo powitania Księdza Prymasa, koncert Mate.O/TU (hala widowiskowo-sportowa, Al. Niepodległości 4, parking przy hali)
12.45 – konferencje/spotkania z gośćmi
14.30 – obiad w Parku Solankowym
15.30 – gra miejska w Parku Solankowym (życiorys i przesłanie św. Stasia Kostki)
18.00 – Eucharystia w kościele św. Królowej Jadwigi, po mszy adoracja z uwielbieniem
20.00 – zakończenie

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close