#ŚwiętoMłodych w Inowrocławiu – zabierz się z nami

Zapraszamy do wyjazdu 23 września 2017. Koszt 30 zł. Zapisy u ks. Pawła.

Plan spotkania:

11.00 – zawiązanie wspólnoty, słowo powitania Księdza Prymasa, koncert Mate.O/TU (hala widowiskowo-sportowa, Al. Niepodległości 4, parking przy hali)
12.45 – konferencje/spotkania z gośćmi
14.30 – obiad w Parku Solankowym
15.30 – gra miejska w Parku Solankowym (życiorys i przesłanie św. Stasia Kostki)
18.00 – Eucharystia w kościele św. Królowej Jadwigi, po mszy adoracja z uwielbieniem
20.00 – zakończenie