Komunikaty duszpasterskie III. Niedziela Zwykła

1. Dziękujemy wszystkim, którzy pamiętali o rocznicy śmierci ks. kan. Edmunda Ławniczaka i przyszli na Mszę św. w jego intencji.

2. W tym tygodniu Biuro Parafialne będzie czynne w środę od godziny 10.00 do 11.00 i od 19.00 do 20.00.

3. Do końca stycznia w dni powszednie Msze św. tylko rano o godz. 7.00. Z wyjątkiem środy, kiedy będzie też Msza św. o godz. 9.00.

4. W Pierwszą Sobotę miesiąca po rannej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające za grzechy, którymi świat rani Serce Maryi i Jezusa połączone z modlitwą różańcową przed Najświętszym Sakramentem wraz z nowenną przygotowująca nas do nawiedzenia obrazu M. B. Jasnogórskiej.

5. W przyszłą niedziele będziemy przezywać Święto Ofiaro-wania Pańskiego

6. Dobiegła końca wizyta duszpasterska zwana kolędą. Wszystkim rodzinom, które przyjęły kolędę dziękujemy za wspólną modlitwę jak również za ofiary złożone na remont organów. Bóg zapłać!

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.