Komunikaty duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą – 3 lutego 2019 r.

  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie Caritas, a we wtorek P.O.A.K

 

  1. W Pierwszy Czwartek o godz. 18.00 Różaniec w intencji kapłanów
    i sióstr zakonnych pochodzących z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy spotkanie Żywego Różańca i ADS.

 

  1. W piątek po Mszy Św. wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

 

  1. Spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św. odbędzie się za 2 tygodnie w niedzielę 17.02.

 

  1. Osoby, które zapisały się pielgrzymkę autokarową do Wilna (w dniach 1-3 maja) prosimy o dokonywanie wpłat wysokości 90 euro zakrystii.

 

  1. Centrum Edukacyjno-Formacyjne w Gnieźnie zaprasza małżonków na weekendowe warsztaty-rekolekcje tzw. Spotkania Małżeńskie, które są doskonałą okazją do wzmocnienia małżeńskich więzi oraz kołem ratunkowym dla par przeżywających trudności. Szczegóły w gablotce, ulotki w zakrystii.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana śp. Tadeusz Rajmund i Kazimierz Kroll. Wieczny odpoczynek…

 

  1. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za złożone indywidualne ofiary w kopercie na organy, za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.