Intencje Mszalne 3-10 lutego 2019 r.

 

 

730

IV Niedziela Zwykła

03 II

+ Leon PRZYBYLSKI (16 r. ś.) – od żony i dzieci

1000 + Rafał SIERSZCHUŁA (8 r. ś.)
1115  

•        POŚWIĘCENIE ŚWIEC dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.

Z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Marianny z okazji urodzin

1830 + Małgorzata KOLANOWSKA – od firmy GGR Grześkowiak
Tarnowo 845 + Zofia ZAUCHA (12 r.ś.)
Gościejewo 1100 + Jan SZUMIŃSKI, Barbara i Jan ŚWIĘCH
 

700

Poniedziałek 04 II

+ Andrzej ŚWIERKOWSKI – int. imieninowa

1830 1)    + Jerzy GOLON – od brata z rodziną

2)    + Zofia ŚLACHCIAK – od rodziny Bedyńskich

 

700

 Wtorek 05 II
1830
1) Z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Wiktora z okazji 18 urodzin
 

2) + Bernard DĄBROWSKI – od siostry Jadwigi z mężem

 

700

Środa 06 II

Za parafian

900 Za Ojczyznę
1830  

1)    + Bronisława BANASZ – od córki Bogumiły

2)    + Zofia ŚLACHCIAK – od rodziny Chrzanowskich

3)    + Anna DUDA – od siostry Marii i Mirka z Justyną

4)    + Jan GRZECHOWIAK

 

700

Czwartek 07 II

W intencji pp. Franciszka, biskupów, kapłanów oraz o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii

1830  

1) Z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Ireneusza, Danuty i Dawida – od mamy

2) + Helena PRZYBYLSKA (5 r.ś.)

 

700

 Piątek 08 II
1830 1)    + Janina, Wiesław, Jan MARSZAŁ

2)    + Barbara RADOMSKA – od męża z dziećmi

 

700

Sobota 09 II

+ Elżbieta PIATNICA – od Marii i Jerzego Stachowiak

1830  

 

1)  Z podziękowaniem za dotychczas otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Teresy z ok. 83 urodzin – od córki Grażyny z rodziną

2)  + Bronisława BANASZ – od lokatorów z klatki „C”

3)  + Lech PROCH (5 r.ś.) – od żony z dziećmi

4)  + Stanisław TYLEC – od szwagra Jarosława z Agnieszką

5)  + Maria CHMIELEWSKA (1 r.ś.) – od męża Edwarda, córki Izabeli z rodziną oraz syna Artura

6)  + Stefan STACHOWIAK (8 r.ś.)

7)  + Damian GÓRNY – od rodziców

8)  + Kazimierz KROLL – od syna Łukasza z rodziną

 

 

730

V Niedziela Zwykła

10 II

+ Irena GRAMOWSKA (2 r. ś.)

1000 + Urszula ŚLACHCIAK – od męża i syna Sławka z rodziną
1115 + Teresa KACZMAREK (2 r. ś.)
1830 + Marian, Jan, Adam, Bronisława RÓŻAŃSCY, Roman CHUDY
Tarnowo 845 + Stanisław, Czesław MĄCZYŃSCY, Andrzej KIENITZ
Gościejewo 1100 + Zenon PRZYBYLSKI (2 r. ś.)

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.