Komunikaty duszpasterskie – II Ndz. Zwykła – 20 stycznia 2019 r.

  1. Kończymy już tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli. Szczególnie dziękujemy za zorganizowanie transportu i za przygotowane podczas kolędy posiłki. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy wszystkim parafianom w całym nowym roku. Jeżeli kogoś pominęliśmy, a chciałby poprosić o błogosławieństwo dla swojego domu i rodziny, prosimy o indywidualne zgłoszenie się do księdza
    w celu ustalenia terminu odwiedzin.
  2. W związku z przypadającymi jutro i pojutrze dniami Babci i Dziadka, zapraszamy wszystkie babcie i dziadków
    w poniedziałek na Mszę św. o godz. 7.00 w Ich intencji.
  3. We wtorek  22 stycznia przypada 15-ta rocznica śmierci ks. kan. Edmunda Ławniczaka. Zapraszamy w tym dniu na godz. 7.00, na Mszę św. w jego intencji.
  4. Do końca miesiąca w dni powszednie Msze św. tylko rano o godz. 7.00. Z wyjątkiem środy, kiedy będzie też Msza św. o godz. 9.00. Natomiast Biuro Parafialne będzie już normalnie czynne z wyjątkiem czwartku w tym tygodniu, kiedy to Biuro będzie nieczynne.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty śp. Damiana Górnego. Jego duszę i dusze naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: wieczny odpoczynek….

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.