Ogłoszenia duszpasterskie 06-13 stycznia 2019 r.

  1. Przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Członkowie Caritasu rozprowadzać będą kadzidło i kredę, które poświęcimy podczas każdej Mszy św. Dziś po wieczornej Mszy św. w salce św. Jana Bosko odbędzie się spotkanie opłatkowe wszystkich grup duszpasterskich w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W przyszłą niedzielę wspominamy Chrzest Pański. W tym dniu w szczególny sposób podziękujmy Bogu za naszych rodziców i chrzestnych, którzy wprowadzili nas do Kościoła i nauczyli nas w nim żyć. To druga niedziela miesiąca – składka inwestycyjna – z przeznaczeniem na kapitalny remont organów.

 

  1. Dziękujemy za dotychczasowe organizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za poczęstunki, za składane ofiary, które w tym roku przeznaczymy na remont organów. W czasie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, w środy o godz. 9.00 natomiast biuro parafialne będzie czynne tylko w środy przed południem. W losowych wypadkach prosimy o kontakt po Mszy św. rannej.

4. PLAN KOLĘDY

  1. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość – składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Barbarę Radomską. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.