Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu 2018 r.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Roratach oraz tym którzy skorzystali z Sakramentu Pojednania wczoraj, kiedy to przeżyliśmy dzień parafialnej spowiedzi adwentowej.

1. W poniedziałek w dniu wigilii nie będzie Mszy św. wieczornej. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do tradycyjnie Polskiego przeżywania wigilii, czyli do zachowania postu.

1. Msza św. wigilijna w Gościejewie i Tarnowie o godz. 22.00,.

1. Pasterka tradycyjnie o północy. Pamiętajmy o osobach starszych i samotnych. Zróbmy wszystko, aby w parafii nie było nikogo, kto będzie wigilijny wieczór przeżywał samotnie. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.

1. Opłatki wigilijne można nabywać w zakrystii.

1. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. wg porządku niedzielnego.

1. Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana. Msze św. jak w każdą niedzielę.

1. Plan kolędy podany zostanie w drugie święto Bożego Narodzenia, a rozpoczniemy ją od wiosek w czwartek, 27. grudnia.

.

1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał  śp. Elżbietę Nowicką i Bernarda Dąbrowskiego. Wieczną radość…

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.