Komunikaty Duszpasterskie – 3 Niedziela Adwentu „GAUDETE” 2018 r.

1. W poniedziałki, środy i piątki wieczorem Msze św. roratnie, na które zapraszamy dzieci. Natomiast w pozostałe dni tygodnia Msze św. roratnie – rano o godz. 7.00

1. Starszych i chorych, których nie odwiedzamy co miesiąc, a którzy jeszcze pragną skorzystać ze spowiedzi adwentowej, odwiedzimy w sobotę 22 bm., od godz. 9.00. Można ich zgłaszać w zakrystii lub w Biurze Parafialnym do czwartku.

1. W piątek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

1. W tym roku spowiedź św. adwentowa w dekanacie przedstawia się następująco:

Wtorek,    18.12. Pruśce
Środa,       19.12. Parkowo
Czwartek, 20.12. Budziszewko
Piątek       21.12. Potulice

Rogoźno, św. Wita

22.12.2018

·        10.30-12.00

·        14.30-15.30

·        16.00-17.00

·        20.00-21.30

Nie odkładajmy  spowiedzi na ostatnią chwilę, zróbmy wszystko aby święta przeżywać w stanie łaski uświęcającej pojednani z Bogiem i ludźmi.

1. Opłatki wigilijne można nabywać w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

1. Przed kościołem przedstawiciele Parafialnego Caritas, rozprowadzają: świece „Caritas”,  sianko wigilijne, oraz pocztówki świąteczne z motywami naszego kościoła parafialnego.

1. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość – składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

1. Z parafii Pan powołał do siebie śp. Genowefę Kamińską. Wieczną radość…

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.