Ogłoszenia parafialne – II Ndz Adwentu – 09 grudnia 2018 r.

1. W dzisiejszą niedzielę w Polsce obchodzimy Dzień Solidarności z chrześcijanami na Wschodzie. W związku z tym przedstawiciele „CARITAS” przed kościołem będą zbierać ofiary do puszek na ten cel.

1. RORATY dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18.30. Dla dorosłych  w wtorki, czwartki i soboty
    o godz. 7.00.

1. Świece „Caritasu”, sianko, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem a opłatki wigilijne w zakrystii lub w biurze parafialnym w godzinach urzędowania.

1. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na krąg biblijny.

1. W piątek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania
    z klas III gimnazjum.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o to, aby chorzy i starsi mieszkańcy ich domów przeżywali czas oczekiwania na święta w stanie łaski uświęcającej.

1. Już dziś pragniemy poinformować o spowiedzi adwentowej w naszej parafii z udziałem zaproszonych spowiedników, która odbędzie się w sobotę 22 grudnia.

1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Józefa Prech. Wieczny odpoczynek…

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.