Komunikaty Duszpasterskie – Niedziela, 14 października 2018 A.D.

  1. Dzisiaj w Polsce po raz XVIII-ty przeżywamy Dzień Papieski Promieniowanie Ojcostwa. Pieniądze zbierane w tym dniu przed kościołem przeznaczone są na stypendia dla ubogiej młodzieży. Z tego powodu składka na spłacenie zaległości za chodniki na cmentarzu będzie przeprowadzona w przyszłą niedzielę.

 

  1. Przypominamy i zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które odbywają się każdego dnia o godzinie 18:00. W środy i piątki Różaniec dedykowany dzieciom, szczególnie z klas II i III przygotowujących się do I Komunii Świętej.

 

  1. W piątek po Mszy Św.  wieczornej zapraszamy na półgodzinną adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w przeżycie Kanonicznej Wizytacji naszej Parafii. Dziękujemy za ofiarowane kwiaty, za nadal spływające daniny diecezjalne. Za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie, składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

 

  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie: + Urszulę Serafin, + Jana Kowalczewskiego, + Wawrzyńca Szulgita, + Halinę Kaźmierczak, + Mariana Kucaka, + Halinę Łusiewicz. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.