Ogłoszenia duszpasterskie XXV Ndz. Zwykła – 23 września 2018 r.

1. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na krąg biblijny.

1. W piątek po Mszy Św. wieczornej odbędzie się próba kandydatów do sakramentu bierzmowania.

1. Organizujemy wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży, które odbędzie się we Wrześni w sobotę 29 września; wstępny koszt wyjazdu to 20 zł. Informacje o tym wydarzeniu można znaleźć na stronie parafialnej,  zapisy w zakrystii i u ks. Tomasza do wtorku. Ponadto osoby zainteresowane wyjazdem do Warszawy na „STADION MŁODYCH” 6 października, proszone są o kontakt ks. Tomaszem.

1. Zapraszamy chętnych do współtworzenia scholi młodzieżowej. Spotkania w soboty o godzinie 17:00.

1. Zbiórka ministrantów w piątek o godzinie 17:00 w kościele.

1. W sobotę, 13 października nasz parafialny „CARITAS” organizuje autokarową pielgrzymkę do Torunia. Koszt wyjazdu to ok. 75 zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub u Ks. Tomasza.

1. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za każdą okazaną życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał: + Bogusławę Piotr – Bełch. Ją i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.