Ogłoszenia parafialne – XXIV Ndz. Zwykła – 16 września

Komunikaty  duszpasterskie

XXIV Niedziela Zwykła

16.09.2018 r.

1. We wtorek przypada wspomnienie św. Stanisław Kostki patrona młodzieży. Zapraszamy więc młodych do wspólnej modlitwy podczas  Mszy  Św. wieczornej a następnie na spotkanie organizacyjne duszpasterstwa młodzieży.

1. Organizujemy wyjazd na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży, które odbędzie się we Wrześni w sobotę 29 września; wstępny koszt wyjazdu to 20 zł. Informacje o tym wydarzeniu można znaleźć na parafialnym facebooku,  zapisy w zakrystii i u ks. Tomasza.

1. Spotkanie z rodzicami dzieci klas II szkoły podstawowej, które rozpoczynają w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej w 2020 roku, odbędzie się w najbliższą niedzielę w kościele po Mszy Św. o godz. 11:15.

1. W środę w Gościejewie o godz. 19. 40 – odbędzie się poświęcenie odrestaurowanego, przydrożnego krzyża.

1. W piątek po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na półgodzinną adoracje Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

1. W sobotę, 13 października nasz parafialny „CARITAS” organizuje autokarową pielgrzymkę do Torunia. Koszt wyjazdu to ok. 75 zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub u Ks. Tomka.

1. Zapraszamy chętnych do współtworzenia scholii młodzieżowej. Spotkania w soboty o godzinie 17:00.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta ks. Tomasza Rogalińskiego podczas Mszy Św. w sobotę o godz. 7:00.

1. Dziękujemy za spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za okazaną życzliwość i zrozumienie składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej: + Hieronima Miklejewskiego i Stefanię             Hermann. Ich dusze i naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu….

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.