Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na Spotkanie Młodych z okazji wspomnienia św. Stanisława Kostki.

W tym roku świętujemy 29 września we Wrześni pod hasłem „OTO JA – UCZEŃ”. W programie m.in. spotkania z gośćmi, konferencja, świadectwo, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz czas na spowiedź, a także koncert zespołu „niemaGOtu”.
Organizowany jest wyjazd z ROGOŹNA Koszt udziału od osoby 20 zł.

Zapraszamy również wszystkich chcących pomóc w przygotowaniu Święta Młodych. Wolontariusze rozpoczną swoje spotkanie już w piątek 28 września od godz. 17.00 w hali sportowej Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 we Wrześni, ul. Szkolna 1 – tam również odbędzie się sobotnie spotkanie.

Program Kostki 2018:

Piątek, 28 września

od 17.00 – spotkanie wolontariuszy (Oaza, KSM, Ambasadorzy PPAG, wszelkie inne grupy, wspólnoty, ruchy, stowarzyszenia, osoby indywidualne mile widziane)

Sobota, 29 września (wszystkie punkty programu na hali sportowej SSP nr 1, ul. Szkolna 1)

12.00 – przywitanie, zawiązanie wspólnoty

12.30 – konferencja / taniec / świadectwo – o. Kordian Szwarc OFM

14.00 – obiad, czas dla bliźniego

16.00 – nabożeństwo pokutne

16.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź

17.45 – koncert zespołu „niemaGOtu”

19.00 – Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Prymasa