Komunikaty parafialne – XXIII Ndz. Zwykła – 9 września 2018 r.

  1. Od dzisiejszej niedzieli i przez 9 kolejnych niedziel przeżywamy Nowennę przed 100 – tną rocznicą odzyskania Niepodległości. Suma odprawiana będzie z formularza – w intencji Ojczyzny, a przed Mszą św. o godz. 10.00 – zapraszamy na okolicznościową katechezę.

 

  1. Rodziców i kandydatów do sakramentu bierzmowania informujemy o spotkaniach: dla klas III gimnazjum we wtorek (11.09) po wieczornej Mszy św.,  dla klas VIII w środę po wieczornej Mszy św., a dla klas VII  w piątek  po wieczornej Mszy św.

 

  1. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy na Apel przy grocie, który zwyczajowo rozpocznie się o godzinie 21:00.

 

  1. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie kręgu biblijnego.

 

  1. W piątek, 14. września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego – zapraszamy na Mszę św. – do wspólnej modlitwy.

 

  1. Chętnych, szczególnie młodzież zainteresowaną współtworzeniem scholi młodzieżowej zapraszamy na spotkanie w sobotę 15 września o godzinie 17:00 na plebanii.

 

  1. Spotkanie rodziców dzieci klas III, które przystąpią do I Komunii Świętej w maju przyszłego roku, odbędzie się w kościele w kolejną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:15.

 

  1. Już dziś informujemy, że w czwartek – 11 października przeżyjemy w naszej parafii Wizytację Kanoniczną. Wizytatorem będzie sam Ordynariusz naszej Archidiecezji, Ks. Arcybiskup Wojciech Polak – Prymas Polski.
  2. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za okazane dobro, życzliwość i zrozumienie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.