Komunikaty duszpasterskie – XXII Ndz. Zwykła – 2 września 2018 r.

1. Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.15. będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla uczniów, nauczycieli i katechetów a dzieciom klas „0” i „1” poświęcimy tornistry.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie członków Parafialnego „CARITAS”, natomiast we wtorek zapraszamy na spotkanie przedstawicieli P.O.A.K.
  3. Rodziców i kandydatów do bierzmowania, którzy mają przyjąć ten sakrament 11 października b.r. – zapraszamy na spotkanie w środę tj. 5 września – po wieczornej Mszy św.
  4. W Pierwszy Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.30 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. Adorację od godz. 17.30 poprowadzą członkowie Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  5. Objazd chorych w sobotę rano.
  6. W sobotę, 08. września wyruszy – w tym roku z parafii Ducha Świętego –  piesza pielgrzymka do Dąbrówki Kościelnej. Zapisy w Biurze Parafialnym i zakrystii parafii Ducha Świętego.
  7. Również w sobotę o godz. 11.00 – w salce św. Jana Bosko – próba chórku dziecięcego. Powracamy do cyklu radosnych spotkań z Panią Dyrygent.
  8. W przyszłą niedziele w parafii Świętego Ducha rozpoczyna się cykl katechez przedmałżeńskich. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 12.00.

Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.