Ogłoszenia duszpasterskie -XIX Niedziela Zwykła

KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE
XIX. Niedziela Zwykła
12.08.2018 r.

1. We wtorek wspominamy św. Maksymiliana Kolbe, patrona kaplicy w Gościejewie. Msza św. odpustowa w Gościejewie, w środę o 8.45.
  2. W środę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte według porządku niedzielnego. Przed kościołem członkowie parafialnego oddziału „Caritas”, rozprowadzać będą wiązanki ziół, które poświęcimy podczas Mszy św. Złożone przy tej okazji ofiary będą przeznaczone dla osób starszych, schorowanych z naszej parafii.
    To również dzień odpustu w parafii w Słomowie. Ks. Proboszcz Wojciech Ren zaprasza na Mszę św. odpustową na godz. 12.00.
  3. Dobiega końca remont elewacji kaplicy w Tarnowie. Wszystkim, którzy podjęli się bezinteresownie tego dzieła,  serdeczne „Bóg Zapłać”.
  4. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

ks. Łukasz Jaworski

Wikariusz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.