Niedziela Miłosierdzia – Ogłoszenia

  1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną i jednocześnie Uroczystość Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Jest to patronalne święto „CARITAS”. Przedstawiciele P.O. „CARITAS” zbierać będą dziś ofiary do puszek na cele charytatywne. W związku z tym składkę inwestycyjną przeprowadzimy w przyszłą niedzielę.
  2. Jutro – tj. w poniedziałek przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień świętości życia. Podczas wieczornej Mszy św. będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie przedstawicieli parafialnego „CARITAS”. Natomiast we wtorek –  zapraszam na spotkanie P.O.A.K.
  4. W związku z rewitalizacją Pl. Karola w naszym mieście, krzyż tam dotąd stojący – upamiętniający ofiary sybiraków, został odrestaurowany i stanie przy dzwonnicy na naszym cmentarzu.
  5. W przyszłą niedzielę zwaną Biblijną – rozpoczniemy Tydzień Biblijny.
  6. Dziękujemy za składane daniny diecezjalne. Dotąd daninę diecezjalną złożyło 46% rodzin naszej parafii. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.