Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Anno Domini 2018 – Ogłoszenia

  1. Alleluja ! Pan zmartwychwstał ! Wszystkim Parafianom i Gościom przeżywającym te największe tajemnice naszej wiary życzymy obfitych łask od Zmartwychwstałego Pana. Niech ta prawda o powszechnym powołaniu człowieka wierzącego do zmartwychwstania pomaga nam zwłaszcza w chwilach trudnych. Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas wszystkich swoimi łaskami, mocą i pokojem.
  2. Jutro Msze św. wg porządku niedzielnego. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii i przedłużenia radości świętowania także na jutrzejszy dzień. Jutrzejsza składka przeznaczona jest na KUL i Prymasowskie Seminarium Duchowne w Gnieźnie.
  3. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje post.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Przygotowując się do tej Uroczystości, codziennie przed wieczorną Mszą św. będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  5. Dziękujemy za składane różnymi drogami życzenia wielkoczwartkowe i świąteczne. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do „Grobu Pańskiego” i za kwiaty do prezbiterium, za udekorowanie krzyża misyjnego przed naszą świątynią, za składane daniny diecezjalne, za przygotowanie Grobu Pańskiego i dekoracji na Triduum Paschalne, za modlitewny udział w nim. Dziękujemy za dary na stół z Rogoźna. Za każde okazane dobro, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał: śp. Jana Zwolińskiego. Jego i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.