IV Niedziela Wielkiego Postu – Ogłoszenia

  1. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa – piątek, godz. 18.00, Gorzkie Żale – niedziela, godz. 15.00, po których Msza św. wieczorna zamiast o godz. 18.30. Przypominamy o możliwości zdobywania odpustów zupełnych dla siebie lub dla zmarłych.
  2. W przyszłą sobotę – 17 marca Msza św. wieczorna z udziałem przedstawicieli grup Abstynenckich naszego regionu. Po Mszy św. odbędzie się przygotowana przez te grupy Droga Krzyżowa – zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie pasyjnym.
  3. W Niedzielę Palmową, 25 marca ks. Paweł organizuje wyjazd do Chodzieży na Spotkanie Młodych i Misterium Męki Pańskiej. Koszt wyjazdu 10 zł. Szczegóły u ks. Pawła. Zapisy w zakrystii, prosimy o podanie numeru PESEL do ubezpieczenia.
  4. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. W naszym regionie najbliższa trasa organizowana jest z Chodzieży. Zapisy za pośrednictwem strony edk.org.pl. Szczegóły u ks. Pawła.
  5. Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię Świętą, odbędzie się w przyszłą niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 11.15.
  6. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał: śp. Feliksa Pilarskiego, Jerzego Ryba i Halinę Grządzielską. Ich i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…….

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.