II Niedziela Zwykła – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W poniedziałek 22 stycznia przypada 14-ta rocznica śmierci ks. kan. Edmunda Ławniczaka. Zapraszamy w tym dniu na godz. 7.00, na Mszę św. w jego intencji.
  2. Dziękujemy za zorganizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za ofiarowane posiłki, za składane ofiary i nadal spływające daniny diecezjalne. W czasie trwania kolędy biuro parafialne jest nieczynne. W losowych wypadkach prosimy o kontakt telefoniczny, lub kontakt bezpośrednio po Mszy św. rannej.
  3. Ogłaszamy, że intencje mszalne ze środy wieczora będą odprawione w sobotę wieczór.
  4. Do Rogoźna trafił ogólnopolski program NOMED-AF, czyli nieinwazyjne monitorowanie migotania przedsionków, prowadzony przez KARDIO-MED. SILESIA i GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY. Wylosowano reprezentatywną grupę mieszkańców powyżej 65 roku życia, by ocenić ich pracę serca i stan zdrowia. Do wybranych osób trafią indywidualne zaproszenia. Zachęcamy do udziału w bezpłatnym badaniu.
  5. W przyszłą niedzielę tj. 22 stycznia na Sumie gościć będziemy Rogoziński Chór Kameralny przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół L O im. Przemysława II.
  6. Z naszej parafii Pan powołał śp. Daniela Bosiackiego i Marka Hopa. Wieczną radość…
  7. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.