NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Świętej Rodziny. Porządek Mszy św. – jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  2. proboszcz Przemysław Franek zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie się 27 stycznia 2018 r. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.
  3. Jutro przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Wszystkim składamy z serca płynące życzenia z okazji Nowego Roku.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. od godz. 16.00. Chorych w tym miesiącu odwiedzimy wyjątkowo w drugą sobotę miesziąca tj. 13 stycznia w godzinach rannych.
  5. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. wg porządku niedzielnego. Członkowie Caritasu rozprowadzać będą kadzidło i kredę, które poświęcimy podczas każdej Mszy św., natomiast ofiary zbierane do puszek, przeznaczone będą na pomoc misjonarzom. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 towarzyszyć nam będzie Orkiestra Dęta Rogozińskiego Domu Kultury.
  6. W przyszłą niedzielę wspominamy Chrzest Pański. W tym dniu w szczególny sposób podziękujmy Bogu za naszych rodziców i chrzestnych, którzy wprowadzili nas do Kościoła i nauczyli nas w nim żyć. To druga niedziela miesiąca – składka inwestycyjna.
  7. Dziękujemy za dotychczasowe organizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za poczęstunki, za składane ofiary, które w tym roku przeznaczymy na chodnik na naszym cmentarzu . W czasie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, w środy o godz. 9.00 natomiast biuro parafialne będzie czynne tylko w środy przed południem. W losowych wypadkach prosimy o kontakt po Mszy św. rannej.
  8. Program odwiedzin duszpasterskich na kolejny tydzień przedstawia się następująco: /program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń/
  9. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Janina Małek. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.