IV Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

  1. Świece „Caritas”, kartki pocztowe – bożonarodzeniowe z motywem naszego kościoła, można nabyć przed kościołem. Natomiast opłatki można nabyć w zakrystii.
  2. W dzisiejszą niedzielę  z uwagi na przypadającą Wigilię Bożego Narodzenia, nie będzie Mszy św. wieczornej. Zachęcamy wszystkich do tradycyjnie polskiego przeżywania wigilii, czyli do zachowania postu. Pasterka w Gościejewie i Tarnowie o godz. 22.00, natomiast w Rogoźnie, tradycyjnie o północy. Pamiętajmy o osobach starszych i samotnych. Zróbmy wszystko, aby w parafii nie było nikogo, kto będzie wigilijny wieczór przeżywał samotnie. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
  3. Za choinki do naszej świątyni, słodycze dla dzieci na zakończenie rorat, ustrojenie złóbka i choinek, za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Marię Kenczyńską i Barbarę Baczyńską. Wieczny odpoczynek…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.