XXVI Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Od dziś, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe, które każdego dnia odbywać się będą o godz. 18.00.
 2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w plebanii spotkanie członków Parafialnego Oddziału „CARITAS”.
 3. We wtorek po wieczornej Mszy św. – spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
 4. W sobotę – 7 października będzie miała miejsce ogólnopolska akcja modlitewna: „Różaniec do granic”. Kto chciałby się włączyć bezpośrednio w tę modlitwę na granicy naszego kraju, może zgłosić się do par. pw. św. Wojciecha w Wągrowcu, zapisy w biurze parafialnym lub po Mszach św., wyjazd sprzed kościoła o godz. 6.00, powrót w godzinach wieczornych, koszt wyjazdu40 zł, posiłek we własnym zakresie.

My modlić się będziemy w naszym kościele o godz. 18.00.

 1. Tego dnia podziękujemy Matce Bożej Różańcowej za opiekę nad naszą parafią. Mszę św. odpustową o godz. 18.30 odprawi i Słowo Boże wygłosi Ks. prefekt Stanisław Kłosin. Będzie to jednocześnie dzień Kongregacji naszego dekanatu. Bardzo prosimy o przygotowanie baldachimu i dziewczynki do sypania kwiatów.
 2. W Pierwszy Piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. O godz. 16.00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. Objazd chorych w sobotę rano.
 3. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów odbędzie się w kościele
  w piątek, 6 października po wieczornej Mszy świętej.
 4. W przyszłą niedzielę w Polsce po raz XVII-ty przeżyjemy Dzień Papieski pod   hasłem „Idźmy Naprzód z Nadzieją”. Pieniądze zbierane w tym dniu przed kościołem przeznaczone będą na stypendia dla ubogiej młodzieży. W związku z tym, składka inwestycyjna będzie przeprowadzona w trzecią niedzielę miesiąca.
 5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne. Za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.