XXIII Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

1. W piątek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W szczególny sposób dziękujmy Panu Bogu za zbawienie, które przyszło do nas przez krzyż Chrystusa.
2. W najbliższą środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.
3. Dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcą za składane ofiary na cele inwestycyjne naszej parafii.
4. Dziękujemy za wciąż jeszcze spływające daniny na cele diecezjalne. Za wszelkie ofiary składane na cele naszej parafii, za okazaną życzliwość i zrozumienie składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
5. Ks. Paweł zaprasza w piątek na Mszę świętą wieczorną wszystkich kandydatów z klas II i III Gimnazjum wraz ze swymi rodzicami. Po Eucharystii nastąpi spotkanie formacyjne przygotowujące do sakramentu bierzmowania w kościele.
6. Już dziś zachęcamy do wyjazdu na Święto Młodych z okazji wspomnienia
św. Stanisława Kostki. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii. Szczegóły u ks. Pawła.
7. Wraz z rozpoczętym rokiem szkolnym swoją działalność wznawia chórek parafialny. Chętnych zapraszamy w najbliższą sobotę, na 10.00 do salek.
8. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zro-zumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie: + Łucję Kopaniarz. Jej duszę i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu: ”Wieczny odpoczynek….”

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.