XII NIEDZIELA ZWYKŁA – OGŁOSZENIA

1. W najbliższy wtorek zapraszamy do wspólnej modlitwy przy figurze Matki Bożej przy rondzie z okazji 4 rocznicy renowacji figury.
  2. Dziś rozpoczynają się w naszej parafii wczasorekolekcje dla osób chorych i niepełnosprawnych. Dziś również odbędzie się Msza św. polowa o godz. 14.00 z udziałem uczestników wczasorekolekcji w lasku w Siernikach przy odrestaurowanej figurze Matki Bożej – serdecznie zapraszamy. Natomiast w kolejną niedzielę – tj. 2 lipca w amfiteatrze OSP Rogoźno od godz. 15.00 – odbędzie się festyn na rzecz i z udziałem uczestników wczasorekolekcji, na który już dziś serdecznie zapraszamy.
  3. W okresie wakacyjnym – tj. w lipcu  – Msze św. na wioskach będą odprawiane w niedziele: w Tarnowie o godz. 8.45, w Gościejewie o godz. 17.00. Natomiast w sierpniu na odwrót.
  4. Rozpoczynamy zapisy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Więcej informacji u ks. Pawła. Zapisy w zakrystii.
  5. Dziękujemy za spływające daniny diecezjalne, za każde okazane dobro, zrozumienie i wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał z naszej społeczności śp. Martę Kowalską. Ją i naszych bliskich zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.