Niedziela Zesłania Ducha Świętego – Intencje

VIII Niedziela Zesłania Ducha Świętego
4 VI
730 + Julianna i Józef WAWRZYNIAK, Stanisława i Antoni JAŁOSZYŃSKICH i zmarli z rodzin
1000 + Marek SOBAŃSKI (10 r. śm.) – od żony

+ Irena i Jan ZAWADZCY, Wiktoria i Franciszek SOBAŃSCY

1115 + Henryk BURZYŃSKI (8 r. śm.), Florian IGNACY
1830 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla małżonków Elżbiety i Zbigniewa z okazji 35. rocznicy ślubu
Tarnowo 845 + Marcel NOWAK (z ok. imienin) – od żony i synów z rodzinami
Gościejewo 1100 + Teresa KRYSZKIEWICZ-BIERŁA – od syna Tadeusza z żoną Katarzyną
Poniedziałek 5 VI 700  
1830 1) + Gertruda, Aleksy NOWAK i zmarli z rodziny NOWAKÓW i WIELGOSZÓW, Agata i Stefan i zmarli z rodziny SZORCZÓW

2) + Grzegorz GRABOWSKI – od Marii z rodziną

Wtorek
6 VI
700 + Kazimierz ŚWIDERSKI – od brata  Stanisława z rodziną
1830 1) + Józef i Franciszka KOTECCY i zmarli z rodziny

2) + Marian DURMA – od szwagierki Teresy z rodziną

Środa
7 VI
700  
900  
1830 1)  + Kazimierz ŚWIDERSKI – od Barbary Dolatowskiej z rodziną i Hanny Brandt

2)  + Jadwiga PORZEZIŃSKA – od rodziny Sikorskich z Potuł

3)  + Janina DZIAMANN – od wnuczek: Darii, Weroniki i Julii z rodzinami

4)  + Bogdan DOLATA – od rodziny SIKORSKICH

5)  + Arkadiusz ŚCIEPURA – od sąsiadów z ul. Kościuszki 56 ABC

6)  + Grzegorz KOWALEWSKI (6 r. śm.) i zmarli z rodziny

Czwartek
8 VI
700 + Kazimierz ŚWIDERSKI – od Tomasza Nicpoń z rodziną
1830 1) + Henryk CHWIROT, Władysława i Kazimierz PANEK, Maria i Jan CHWIROT

2) + Jadwiga (1 r. śm.) i Paweł SZYMANKIEWICZ

Piątek
9 VI
700 Za parafian
1830 1) + Zbigniew WIESE – od rodziny Piechowiaków z Kaziopola

2) + Bogusława (1 r. śm.), Kazimierz (6 r. śm.) KULIŃSCY

Sobota
10 VI

 

 

 

700 + Barbara BARANOWSKA – od córki Ewy z mężem i córką Dominiką
1100 Msza św. z okazji 30 r. powstania Cecha Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości
w Rogoźnie
1830

 

 

 

1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji 95. urodzin pani Emilii

2)+ Jerzy GÓRZNY (17 r. śm.)

3)+ Karolina CHMURA, Wojciech CYGANEK, Stanisława i Bolesław PIEKARSCY

4)+ Helena KUŹNIAK – od brata Stanisława z rodziną

5)+ Jerzy WĄDOŁOWSKI (11 r. śm.) i zmarli z rodzin WĄDOŁOWSKICH, GÓRECKICH i SZALCZYŃSKICH

6)+ Ryszard MAZUREK – od rodziny Kuligów

7)+ Henryk IGNAC i zmarłych rodziców i teściów, Jan LOCHYŃSKI

8)+ Maria KOŁODZIEJCZAK – od syna Ireneusza z żoną i córką Karoliną

9)+ Arleta GÓRSKA (1 r. śm.) – od męża i syna

10) + Stanisława i Antoni WYSOCCY – od syna Stanisława z rodziną

11) + Bogdan DOLATA – od brata Adama z rodziną

12) + Arkadiusz ŚCIEPURA – od wnuka Marcina z rodziną

13) + Kazimierz ŚWIDERSKI – od rodziny Balcer

 

 

 

 

Uroczystość Trójcy Świętej
Niedziela
11 VI
730 + Władysław i Barbara BARANOWSCY i zmarli z rodzin z obydwu stron
1000 + Edward (26 r. śm.) i Zofia (5 r. śm.) CIEŚLA
1115 + Antonina i Karol CZOPOWIK
1830 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla ks. Andrzeja Kościukiewicza z ok. 29 r. przyjęcia święceń kapłańskich
Tarnowo 845 + Józefa, Wojciech i Jan PIĄTKOWSCY
Gościejewo 1100 + Zenon PRZYBYLSKI – od rodziny Korybalskich, Koczorowskich i Nochowicz

 

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.