1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Wszystkim składamy z serca płynące życzenia z okazji Nowego Roku.
  2. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. wg porządku niedzielnego. Członkowie Caritasu rozprowadzać będą kadzidło i kredę, które poświęcimy podczas każdej Mszy św., natomiast ofiary zbierane do puszek, przeznaczone będą na pomoc misjonarzom. Tego dnia przypada również I Piątek miesiąca, okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy św., na Mszy św. o godz. 10.00 towarzyszyć nam będzie Orkiestra Dęta Rogozińskiego Domu Kultury.
  3. W sobotę tradycyjnie w godzinach rannych odwiedzimy naszych starszych i chorych z Komunią św.
  4. W przyszłą niedzielę wspominamy Chrzest Pański. W tym dniu w szczególny sposób podziękujmy Bogu za naszych rodziców i chrzestnych, którzy wprowadzili nas do Kościoła i nauczyli nas w nim żyć. To druga niedziela miesiąca – składka przeznaczona jest na malowanie naszej świątyni.
  5. Dziękujemy za dotychczasowe organizowanie dowozu i odwozu kolędujących księży, za poczęstunki, za składane ofiary na malowanie kościoła . W czasie trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 7.00, w środy o godz. 9.00 natomiast biuro parafialne będzie czynne tylko w środy przed południem. W losowych wypadkach prosimy o kontakt po Mszy św. rannej.
  6. Program odwiedzin duszpasterskich na kolejny tydzień przedstawia się następująco: /program wywieszony jest w gablocie ogłoszeń/
  7. Dziękujemy za każde okazane dobro, zrozumienie i za wszelką życzliwość składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał śp. Macieja Cichockiego i Andrzeja Kogut. Zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin polećmy Bożemu Miłosierdziu…

Ks. Proboszcz

Proboszcz Parafii pw. Świętego Wita w Rogoźnie.